Lubelskie Korzenie - łączcie się z nami na urodzinach!

ODPOWIEDZ
Piotr r.

Lubelskie Korzenie - łączcie się z nami na urodzinach!

Post autor: Piotr r. »

Zapraszamy do Lublina na urodziny :)
Obrazek

Szczegóły w linku

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

Obrazek
Pozdrowienia dla użytkowników forum od uczestników 4 urodzin portalu "Lubelskie Korzenie"
-------------------------------------------------------------
Z uszkodzonej karty pamięci aparatu udało mi się odzyskać tylko kilkanaście zdjęć. Prośba więc do uczestników spotkania o podesłanie swoich fotek z aparatów do zmontowania fotorelacji
Pozdrawiam Grzegorz

voytashek

Post autor: voytashek »

Greg pisze: Z uszkodzonej karty pamięci aparatu udało mi się odzyskać tylko kilkanaście zdjęć. Prośba więc do uczestników spotkania o podesłanie swoich fotek z aparatów do zmontowania fotorelacji[/center]
Ech... Ваша техника... Trzeba było pstrykać swoim kalkulatorem... ;-)

Dziękuję bardzo wszystkim Przemiłym Współbiesiadnikom za wspaniale spędzony dzień! Do zobaczenia na 4-milionowym ognisku!

(-) Tomek Wojtaszek
"Na końcu każdej księgi najczęściej są indeksy, ale te indeksy często są po rosyjsku, dlatego powinieneś nauczyć się jak wygląda poszukiwane przez Ciebie nazwisko i dopiero możesz coś szukać."
- © 300sl

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

voytashek pisze:Ech... Ваша техника... Trzeba było pstrykać swoim kalkulatorem...

Dziękuję bardzo wszystkim Przemiłym Współbiesiadnikom za wspaniale spędzony dzień! Do zobaczenia na 4-milionowym ognisku!
w ramach rewanżu za przemiły komentarz
Obrazek
Pozdrawiam Grzegorz

voytashek

Post autor: voytashek »

Ja ż nie z pretensją, tilky z żaliem. A tego typa ze zdjęcia nie znam. ;-)
"Na końcu każdej księgi najczęściej są indeksy, ale te indeksy często są po rosyjsku, dlatego powinieneś nauczyć się jak wygląda poszukiwane przez Ciebie nazwisko i dopiero możesz coś szukać."
- © 300sl

Piotr r.

Post autor: Piotr r. »

Dnia 25 kwietnia w Lublinie odbyło się rocznicowe spotkanie Lubelskich Korzeni. Podczas urodzin zwiedzaliśmy Archikatedrę Lubelską (Zakrystia akustyczna, skarbiec i krypty), Wieżę Trynitarską oraz Bazylikę O.O. Dominikanów - zwiedzanie bazyliki, klasztoru i skarbca. Po obiedzie każdy przedstawił swoje "Lubelskie korzenie" po czym administrator przedstawił sprawozdanie z działalności portalu w ubiegłym roku. Rozmów nie było końca. Tematów starczyłoby na kilka spotkań, które niewątpliwie wkrótce zorganizujemy.
<< Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkanie i już dziś zapraszamy na kolejne >>
Troszkę zdjęć do zobaczenia w naszej galerii: http://foto.lubgens.eu/index.php?/category/72

mark65
Kontakt:

Post autor: mark65 »

Kilka słów.....
Jak wielu z obecnych na sobotnim spotkaniu urodzinowym Lubgensu, miło spędziłem czas w towarzystwie braci genealogicznej.
Rozmowom o poszukiwaniach korzeni rodziny, nigdy nie będzie końca, dlatego polecam innym uczestnictwo w następnej(ych) imprezie organizowane przez Piotra i Grzegorza.
Nie wiem kiedy następnym razem wpadnę , ale zawsze trzymam kciuki za dobrą i sumienną pracę dla wszystkich poszukiwaczy, którzy dziękują nie tylko prowadzącym portal, ale też WSZYSTKIM osobom wspierającym ich (a jest ich wiele), tak dalej trzymajcie.
Podrzucam też kilka zdjęć przeze mnie wykonanych
https://plus.google.com/u/1/photos/1054 ... 561?cfem=1
Pozdr
Mariusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cztery lata działalności portalu Lubgens”