UWAGA !!!!
W związku z zamknięciem przez NAC w dniu 31 maja 2021 szukajwarchiwach.pl linki prowadzące do aktów w starym serwisie przestaną działać.
Od dnia 12 kwietnia 2021 nie będziemy dodawać do bazy linków prowadzących do szukajwarchiwach.pl.
Prosimy stosować do indeksów te z szukajwarchiwach.gov.pl. Najlepiej by były to linki do do całej jednostki z "rocznika".
Jednocześnie poczynimy kroki w kierunku konwersji starych linków do ich nowej wersji. Nie będzie to idealne rozwiązanie, ale lepsze jakieś linki niż żadne.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NA GORĄCO - LINK DO ZORGANIZOWANEJ ZBIÓRKI NA ZAKUP WŁASNEGO SPRZĘTU DO DIGITALIZACJI https://zrzutka.pl/d2kswh

Józef Kucharczyk Julianów/Tarłów 1893

Błądzić, rzeczą ludzką...

Moderator: El

ODPOWIEDZ
Jacek2001

Józef Kucharczyk Julianów/Tarłów 1893

Post autor: Jacek2001 »

Cześć
Znalazłem źle odczytany akt urodzenia mojego przodka. Jest to akt urodzenia (akt 15) Józefa Kucharczyka z 1893 parafii Tarłów a miejscowość Julianów. Źle odczytaniu są rodzice powinno być : syn Jana Kucharczyka i Agnieszki z Porów
Pozdrawiam Jacek
Jacek syn Michała, wnuk Jacka, prawnuk Antoniego, 2xprawnuk Jana, 3xprawnuk Józefa, 4xprawnuk, Antoniego, 5xprawnuk Szymona, 6xprawnuk Mikołaja

Awatar użytkownika
Greg

Re: Józef Kucharczyk Julianów/Tarłów 1893

Post autor: Greg »

Został prawidłowo odczytany, ale osoba indeksująca nieprawidłowo posortowała indeksy (prawdopodobnie z całego dziesięciolecia chrztów) przez co rodzice zostali przypisani do niewłaściwych dzieci. Nie widzę możliwości naprawy, więc będę musiał wyczyścić pola uwag.
Pozdrawiam Grzegorz

jamto

Post autor: jamto »

Podeślij mi tą dekadę. Może uda się coś z tym zrobić / naprawić.
Edit.
A! Nie ma linków to nie trzeba.
Genealogia to moja pasja.

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

Gdyby w jednym roczniku to pół biedy, ale tu uwagi pomieszane są pomiędzy latami.
Pozdrawiam Grzegorz

jamto

Post autor: jamto »

I tak przydałoby się linki powstawiać do zdjęć a nie do katalogu.
Genealogia to moja pasja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Korekty / poprawki / uzupełnienia”