Zrzutka na utrzymanie portalu w 2019 roku

Tematy i posty, które straciły na znaczeniu

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Greg

Zrzutka na utrzymanie portalu w 2019 roku

Post autor: Greg »

[center]Tradycyjnie, jak co roku zapraszamy do uczestniczenia w zrzutce na utrzymanie portalu " Lubelskie Korzenia" Do zebrania jest 1677 zł :[/center]
1. Opłata za domenę lubgens.eu - 123 zł
2. Opłata za hosting - 1461,75 zł
3. Certyfikat SSL Wildcard - 92,25 zł
[center]-----------------------------------------------------------------------------------------[/center]
Zbiórkę rozpoczęliśmy 9.01.2019 i zakończyliśmy 12.01.2019. Dokonano 54 wpłaty i zebrano razem 1992 zł . Dzięki przekroczeniu planowanej kwoty o 315 zł możemy opłacić przedłużenie ważności domeny lubgens.eu na trzy lata z 7 % upustem. Pozostałe usługi zostaną przedłużone na kolejny rok. W imieniu całej społeczności genealogicznej szukającej swoich korzeni na Lubelszczyźnie składamy gorące podziękowania za wsparcie donatorom :

Irena Makowska, Jerzy, Krzysztof Choina, Grendel, Kamil Bartoś, Dariusz Bernat, Anna Arent, Marek Nieznaj, Wiesław Pawlak, Łukasz Makarewicz, Jakub Wiśnik, Hanna Jędrzejuk, Albert, Tomasz Czerniak, Ewa Kapłon, Bożena Zdolska, Cezary Olender, Leszek Ćwikliński, Dariusz Segit, Wiesława Szymula, Anna Gerylo, Krzysztof Bogusz, Jakubiuk Elżbieta, Henryk Głąb, Radosław Chrząstowski, Marcin Rybicki, Dariusz Kurowski, Małgorzata, Anetta Bielecka, Paulina Moszyńska, Agnieszka Czerederecka, Urszula, Tomasz Fusiek, Hanna Grzanecka, Agnieszka, Małgorzata Barczuk, Daniel Domka, Wanda Stoczkowska, Łukasz Pasim, Kinga Chołuj, Barbara Cieszko, Urszula Sakłak, Mariusz Momont, Magdalena, Szymon Murak, Joanna Marchlińska, Monika Bukacińska, Łucja Wierzycka, Krzysztof K, Monika Bayer-Smykowska, Elżbieta Jawoszek, Beata Zakrzewska, Sandra, Kamil Kubica
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, 12:24 przez Greg, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Radecki

Sugestia taka nieśmiała...

Post autor: Radecki »

Nie wiem, czy to się da, ale może na przyszłość warto by ustawić bardzo niski limit maksymalnej pojedynczej wpłaty i długi czas zbiórki? Uzasadnienie: wielu ludzi chciałoby się dorzucić, to jest cenne samo w sobie, dajmy im szansę.
Radosław Chrząstowski

Awatar użytkownika
Greg

Bardzo dobry pomysł, ale niestety da się tylko ustawić minimalna kwotę wpłaty. Przy przekroczeniu założonej kwoty zbiórki, można pomyśleć o opłaceniu domeny lubgens.eu na wiecej niż jeden rok.
Pozdrawiam Grzegorz

saper

Post autor: saper »

Ja info zobaczyłem wczoraj wieczorem na telefonie, ale przelew chciałem z kompa zrobić dziś.
A tu o... wszystko już.
Dajcie znać czy opłacicie na 2-3 lata to pewnie jeszcze sporo osób się dorzuci :-)
Kamil ---> Janusz ---> Władysław ---> Jan ---> Andrzej ---> Tomasz ---> Stanisław ---> Ignacy ---> Jan...

Awatar użytkownika
Greg

saper pisze:Dajcie znać czy opłacicie na 2-3 lata to pewnie jeszcze sporo osób się dorzuci
Uzupełniłem informację. Do opłaty domeny na trzy lata już niewiele brakuje. Zawsze pozostawiam również jakąś kwotę na nieprzewidziane, a konieczne usługi. W zeszłym roku zlecałem dodatkowo skanowanie plików na serwerze pod kątem ewentualnych zagrożeń.
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
Greg

Zrzutka została już wyłączona. W związku z możliwymi wpłatami dokonanymi tradycyjnym przelewem, podsumowania dokonamy na początku przyszłego tygodnia dając czas na ich wpłynięcie.
Pozdrawiam Grzegorz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum ”