Zbiórka funduszy na opłacenie hostingu w 2018 roku

Tematy i posty, które straciły na znaczeniu

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Greg

Zbiórka funduszy na opłacenie hostingu w 2018 roku

Post autor: Greg »

[center]Rozpoczynamy tradycyjną zbiórkę środków na opłacenie miejsca na serwerze w 2018 r. Wynegocjowano kwotę 1328.40 zł. Poniżej bezpośredni link do zrzutki. Możliwy jest również dostęp z panelu na stronie głównej naszego portalu[/center]
[center]---------------------------------------------------------------------------------[/center]
[center]Zamknęliśmy już możliwość dokonywania wpłat. Dzięki Waszemu wsparciu uzbierano całą kwotę plus "ogonek". Poniżej lista donatorów którym serdecznie dziękujemy:

Łukasz- 300sl; Piotr Partycki; Jakub Bubielo; Marcin Rybicki; Małgorzata Skup; Agnieszka; Radosław Chmura; Monika Bukacińska; Grzegorz Margola; KarolG; Nancy Celleri; Ewa Mizerska; Władysław Mądzik; magdalena nowicka; Ewa Kapłon; Eugeniusz Sternik; Radosław Chrząstowski; Beata Zakrzewska; aradecki; Sławek Skrocyński; Tomasz Welman; Monika Smykowska; Wiesława Szymula; Grażyna Rychlik; Krystyna Baranowska; Henryk G.; Joanna Szczepaniak; Hanna Jędrzejuk; Wojciech Zdun; Tadeusz Suszyna; Krzysztof Choina; Bogdan Daśko; Sławomir Chęć; Maja Szpot; Zdzisław Kędziora; Durka Stanisław; Arent A; Kraśnicka M.[/center]
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018, 22:41 przez Greg, łącznie zmieniany 2 razy.

Łucja

Post autor: Łucja »

U mnie link nie działa jak powinien, nie wiem jak to określić, coś widzę, ale klikanie nic nie daje, strona nie jest jakby aktywna. Jak u innych w porządku to znaczy, że mam zły komputer/internet, spróbuję jutro na innym.
Może jakaś przeglądarka nie obsługuje? Mam Operę.

Łucja

Krystyna

Post autor: Krystyna »

Też sądziłam, że nie działa.
Po wybraniu sumy i banku trzeba samemu zjechać na dół strony i wszystko się wyjaśnia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum ”