WZNAWIAMY DZIAŁALNOŚĆ BAZY REGESTRÓW !

Tematy i posty, które straciły na znaczeniu

Moderator: avee

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Greg

WZNAWIAMY DZIAŁALNOŚĆ BAZY REGESTRÓW !

Post autor: Greg »

[center]Po miesięcznej przerwie wznawiamy działalność bazy regestrów :) !!![/center]

[center] * Pliki z indeksami należy przesyłać wyłącznie na adres e-mail : lubelskie-korzenie(at)lubgens.eu[/center]

[center]Oszczędzając czas osób zajmujących się bazą :[/center]
* Korzystaj ze wzorów tabel, które można pobrać na tej stronie (arkusz kalkulacyjny pakietu biurowego Microsoft lub OpenOffice)
* Starajcie się nie przesyłać pliki co drugi dzień po jednym kolejnym roczniku, lecz dopiero po zindeksowaniu kilku lat w jednej tabeli

Darz ród ;)

P.S. Sprawdźcie, czy indeksy które wysłaliście pomiędzy 16.09.2015 a 16.10.2015 zostały wstawione. W przypadku ich braku prosimy o ponowne przesłanie plików na powyższy adres e-mail
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2016, 21:50 przez Greg, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Grzegorz

Paweł Fila

Post autor: Paweł Fila »

Czy błędy i korekty wpisów sygnalizować także pod ten adres ?

Awatar użytkownika
Greg

Paweł Fila pisze:Czy błędy i korekty wpisów sygnalizować także pod ten adres ?
tak, na ten sam
Pozdrawiam Grzegorz

Andrzej

Post autor: Andrzej »

A co robimy z tymi wielkimi rocznikami, np. z Lublina, które mają ok. 1000? Też łączyć w kilka?

Awatar użytkownika
Greg

Andrzej pisze:A co robimy z tymi wielkimi rocznikami, np. z Lublina, które mają ok. 1000? Też łączyć w kilka?
Jeżeli jesteś wstanie spisać co drugi dzień i wysyłać po 1000 rekordów to pewnie, że łączyć w kilka :) Jak nie dasz rady to z pocałowaniem ręki przyjmiemy i ten tysiąc.
Pozdrawiam Grzegorz

Mirosław Marysz

Post autor: Mirosław Marysz »

Mam problem w odnalezieniu nowego adresu e-mail na który chcę wysłać spisane akta.

Pozdrawiam M.Marysz

Paweł Fila

Post autor: Paweł Fila »

Mirosław Marysz pisze:Mam problem w odnalezieniu nowego adresu e-mail na który chcę wysłać spisane akta.

Pozdrawiam M.Marysz
lubelskie-korzenie(at)lubgens.eu

A (at) TO @ .....

Mirosław Marysz

Post autor: Mirosław Marysz »

Byłem na tym tropie ale postanowiłem zapytać

Spisane akta wysłane, teraz czekam na pojawienie się w bazie

Dziękuję za wyjaśnienie.

Pozdrawiam M.Marysz

Awatar użytkownika
Greg

Mirosław Marysz pisze:Spisane akta wysłane, teraz czekam na pojawienie się w bazie
Dziękuję doszły. Mała uwaga - warto dodawać linki do każdego aktu na stronie. To tylko złapanie myszką za prawy dolny róg komórki z linkiem i przeciągnięcie w dół przez wszystkie akty znajdujące się na skanie.
Pozdrawiam Grzegorz

szeherezada

Post autor: szeherezada »

Witam,
Czy informacja o mailu, na który można wysłać indeksy może być umieszczona gdzieś przy indeksach, ponieważ nie wiedziałam, że mail się zmienił. Poprzednio wysyłałam do Piotra na jego adres, teraz wpisy się nie pojawiły. Dopiero po przeszukaniu forum znalazłam właściwy mail, czytelniej byłoby go umieścić w dziale Indeksacja. Nowe osoby mogą mieć problem ze znalezieniem właściwego adresu.
Pozdrawiam,
Agnieszka

Awatar użytkownika
Greg

szeherezada pisze:Czy informacja o mailu, na który można wysłać indeksy może być umieszczona gdzieś przy indeksach, ponieważ nie wiedziałam, że mail się zmienił.
W menu poziomym u góry jest zakładka "Kontakt z administratorem bazy"
Pozdrawiam Grzegorz

szeherezada

Niestety, nie jest przydatna dla osób używających Win 7 i nie zakładających konta w ichnim systemie, więc jednak info przydałoby się.
Pozdrawiam,
Agnieszka

Awatar użytkownika
Greg

szeherezada pisze:Niestety, nie jest przydatna dla osób używających Win 7 i nie zakładających konta w ichnim systemie,
Poproszę o szersze wyjaśnienie, dlaczego nie jest przydatna ? Prosisz o informację o mailu, na który można wysyłać indeksy i pod tą zakładką taką informację znajdujesz.
Pozdrawiam Grzegorz

natoska

Post autor: natoska »

Podejrzewam, że chodzi o to, że kliknięcie na mail przenosi do Outlooka albo innej skrzynki firmy Microsoft. Polecam kliknąć na adresie e-mail prawym przyciskiem myszy, powinna pojawić się opcja skopiowania odnośnika do adresu e-mail i wklejenia w inne miejsce (niestety nie wiem z jakiej przeglądarki korzysta pani Agnieszka, więc nie wiem jak będzie się dokładnie nazywać).

szeherezada

natoska pisze:Podejrzewam, że chodzi o to, że kliknięcie na mail przenosi do Outlooka albo innej skrzynki firmy Microsoft.

Dokładnie tak. Teraz już problem nie występuje, dziękuję za zmianę:)

Pozdrawiam,
Agnieszka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum ”