Ludność historycznego powiatu lubelskiego w latach 1582-1900

Na tym forum poruszamy tematy dotyczące tylko naszego regionu

Moderatorzy: avee, MarcinR

skorpion75

Post autor: skorpion75 »

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

czytad

Post autor: czytad »

Chciałbym poinformować, że większość skanów z tego projektu zostało już udostępnione. Od kilku dni przeglądam online skany z Ostrowa. Link do przeglądarki: http://ksiegimetrykalne.pl/viewer/
Pozdrawiam
Tadeusz

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

czytad pisze:Chciałbym poinformować, że większość skanów z tego projektu zostało już udostępnione. Od kilku dni przeglądam online skany z Ostrowa. Link do przeglądarki: http://ksiegimetrykalne.pl/viewer/
Pozdrawiam

Informacja o dostępie ukazała się już początku lipca viewtopic.php?t=4342&postdays=0&postorder=asc&start=0
Pozdrawiam Grzegorz

czytad

Post autor: czytad »

Natrafiłem na ten temat i zauważyłem, że brak w nim tej informacji.
Tadeusz

Awatar użytkownika
Greg

Każde forum ma wyszukiwarkę i powinno być obowiązkowym i podstawowym narzędziem każdego użytkownika do sprawdzania czy jakaś informacja, temat, nazwisko, wątek już raz się nie pojawił.
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
dpawlak

Post autor: dpawlak »

od jakiegoś czasu nic nie mogę otworzyć ze skanów tego projektu
Darek
Syn Stanisława, wnuk Józefa, prawnuk Antoniego, praprawnuk Ignacego, 3xprawnuk Błażeja, syna ?, syna ?, syna ?, syna ?, syna ?, potomków Stanisława? niestety metryki niedostępne :-(

Awatar użytkownika
Greg

dpawlak pisze:od jakiegoś czasu nic nie mogę otworzyć ze skanów tego projektu
Bez problemów wszystko otwiera.
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
dpawlak

Nie u mnie, chyba czas wymienić blaszaka na nowszy, wraz z systemem i przeglądarkami, bo coraz częściej tak mam.
Darek
Syn Stanisława, wnuk Józefa, prawnuk Antoniego, praprawnuk Ignacego, 3xprawnuk Błażeja, syna ?, syna ?, syna ?, syna ?, syna ?, potomków Stanisława? niestety metryki niedostępne :-(

Łucja

Post autor: Łucja »

u mnie też nic i takie same wnioski co do sprzętu, no niestety...

Łucja

Awatar użytkownika
dpawlak

No cóż, mój to już leciwy staruszek (jak na komputer) idzie mu 12 roczek. Czasem są problemy z certyfikatami na stronach, albo jakieś nowe rozwiązania, których stare przeglądarki na starym systemie nie obsłużą, więc zmiana jak najbardziej konieczna i planowana na ten rok. Sądziłem, że ją opóźnię ale na nowszym laptopie padł akumulator i nici z alternatywnego sprzętu. Grunt, że projekt działa i jak będę potrzebował, to jakoś się dostanę.
Darek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Genealogia - tylko Lubelszczyzna”