Witaj na forum o Genealogii

Wszystko co dotyczy genealogii.

Moderatorzy: avee, El, MarcinR

lubartowianka

Post autor: lubartowianka »

Dzień dobry Państwu. Dziękuję za przyjęcie do grona. Jestem tu z tego samego powodu jak wszyscy i mam nadzieję, że z czasem uda mi się odnaleźć jak najwięcej informacji o swoich przodkach.
Krasienin: Prażmo | Czemierniki: Góralscy | Kock, Potok Wielki: Roman | Zawichost: Jakubowscy

Mariola_J_L

Post autor: Mariola_J_L »

Przez kilkanascie lat szukalam swoich przodkow i poniewaz nie moglam dotrzec do archiwum na lubelszczyznie, zajmowalam sie indeksacja Radomia. Dziekuje wam wszystkim za wykonywana prace i za to ze wiem, dzieki wam, kto jest moja pra-pra-pra-pra-prababcia :-)
Interesuje mnie Grodek (niestety nie wszystkie ksiegi sa zdygitalizowane) i okolice Tomaszowa Lubelskiego (Rogozno) i nazwisko Chachaj

Pozdrawiam Mariola
Mariola

Biki-

Post autor: Biki- »

Witamy i życzymy powodzenia w szukaniu przodków.
Pozdrawiam
Bogumiła

dbernat

Post autor: dbernat »

Reszka Piotr pisze:Witaj dbernat :) mam nadzieję, że znajdziesz tu jeszcze coś o czym nie wiesz ;)
Ciekawostka, Piotrze - Twoje powitanie zostało wysłane 6 Sierpnia 2011, 15:50, podczas gdy ja zarejestrowałem się na portalu w listopadzie 2015 roku. Czy wcześniej był inny użytkownik o tym samym nicku? Byłaby spora szansa, że to krewny...

Pozdrawiam, Dariusz

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg »

dbernat pisze:Twoje powitanie zostało wysłane 6 Sierpnia 2011, 15:50, podczas gdy ja zarejestrowałem się na portalu w listopadzie 2015 roku.
Taki ponadczasowy chwyt forumowy ;)
Pozdrawiam Grzegorz

Świątkówna

Post autor: Świątkówna »

Dopiero teraz zauważyłam ten wątek, więc z opóźnieniem ale jednak chciałabym się przywitać i serdecznie podziękować za ogrom pracy włożony w ten portal, który umożliwił mi wiele odkryć o mojej rodzinie. I chcę podziękować za pomoc jaką tu można dostać od dobrych ludzi.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się dostatecznie nauczyć rosyjskiego, by odkryć jeszcze więcej z tego skarbca lubelskich metryk.

Z ciekawości zajrzałam na wpis z 6 Sierpnia 2011, 15:50 i rzeczywiście! W tym samym miejscu mam tekst:
Reszka Piotr Wysłany: 6 Sierpień 2011, 15:50 pisze:Witaj [you] :) mam nadzieję, że znajdziesz tu jeszcze coś o czym nie wiesz ;)
Przyznam, że ten chwyt robi wrażenie.

DorotaOleksiuk

Post autor: DorotaOleksiuk »

Witam wszystkich serdecznie,

Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona. Jestem nowicjuszem w poszukiwaniu przodków. Póki co, dzięki pamięci mojego Taty i najodleglejszych/najstarszych członków rodziny, dotarłam do mojej praprababci.
Teraz kolej na rodzinę mojego męża, która pochodzi z lubelskiego (Radzyń Podlaski/Komarówka Podlaska).
Przyznaję, że to wciąga... :-)

Pozdrawiam
Dorota Oleksiuk

Awatar użytkownika
SzymWie

Post autor: SzymWie »

Świątkówna pisze:Z ciekawości zajrzałam na wpis z 6 Sierpnia 2011, 15:50 i rzeczywiście! W tym samym miejscu mam tekst:
Reszka Piotr Wysłany: 6 Sierpień 2011, 15:50 napisał/a:
Witaj SzymWie mam nadzieję, że znajdziesz tu jeszcze coś o czym nie wiesz

No cóż to jest mój nik :P

Pozdrawiam
Szymula W.
Wiesława

lubartowianka

Świątkówna pisze:Dopiero teraz zauważyłam ten wątek, więc z opóźnieniem ale jednak chciałabym się przywitać i serdecznie podziękować za ogrom pracy włożony w ten portal, który umożliwił mi wiele odkryć o mojej rodzinie. I chcę podziękować za pomoc jaką tu można dostać od dobrych ludzi.
Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się dostatecznie nauczyć rosyjskiego, by odkryć jeszcze więcej z tego skarbca lubelskich metryk.

Z ciekawości zajrzałam na wpis z 6 Sierpnia 2011, 15:50 i rzeczywiście! W tym samym miejscu mam tekst:
Reszka Piotr Wysłany: 6 Sierpień 2011, 15:50 pisze:Witaj [you] :) mam nadzieję, że znajdziesz tu jeszcze coś o czym nie wiesz ;)
Oświadczam, ze w 2011 nie wiedziałam o tym forum, nawet nie myślałam o poszukiwaniu przodków :D Czy możliwe, że był ktoś tutaj o takim samym nicku i po prostu usunął konto?
Krasienin: Prażmo | Czemierniki: Góralscy | Kock, Potok Wielki: Roman | Zawichost: Jakubowscy

Awatar użytkownika
Greg

lubartowianka pisze:Oświadczam, ze w 2011 nie wiedziałam o tym forum, nawet nie myślałam o poszukiwaniu przodków Czy możliwe, że był ktoś tutaj o takim samym nicku i po prostu usunął konto?
Powtórzę jeszcze raz "Taki ponadczasowy chwyt forumowy ;)" Każdy widzi w tym miejscu swój nick nawet jeżeli nie był wcześniej zarejestrowany.

Witaj [you] - każdy zobaczy po "witaj" swój nick
Pozdrawiam Grzegorz

Awatar użytkownika
dpawlak

Post autor: dpawlak »

Dodajmy, jeśli zajrzy do takiego postu jako niezalogowany będzie widział "Witaj Gość".

[you] ;-)
Darek
Syn Stanisława, wnuk Józefa, prawnuk Antoniego, praprawnuk Ignacego, 3xprawnuk Błażeja, syna ?, syna ?, syna ?, syna ?, syna ?, potomków Stanisława? niestety metryki niedostępne :-(

Udzin

Post autor: Udzin »

a dlaczego ja ?? :oops: :mrgreen:
Pozdrawiam Eugeniusz, ojciec Zygmunt, dziadek Aleksander, pradziadek Andrzej, 2xpradziadek Wawrzyniec, 3xpradziadek Jakób, 4xpradziadek Wincenty, 5xpradziadek Jan, 6xpradziadek Mateusz, 7xpradziadek Jan

lubartowianka

Okej, już ogarniam :)

Awatar użytkownika
SzymWie

Post autor: SzymWie »

Greg pisze:Powtórzę jeszcze raz "Taki ponadczasowy chwyt forumowy " Każdy widzi w tym miejscu swój nick nawet jeżeli nie był wcześniej zarejestrowany.

Witaj SzymWie - każdy zobaczy po "witaj" swój nick
i
dpawlak pisze:Dodajmy, jeśli zajrzy do takiego postu jako niezalogowany będzie widział "Witaj Gość".

SzymWie
To jest mój osobisty nik "SzymWie" że ja go widzę to rozumiem, ale dlaczego inni do niego się przyznają to tego już nie pojmuję.
Ale niech tam. :-P
Pozdrawiam adminów za "Taki ponadczasowy chwyt forumowy" i wszystkich utożsamiających się z SzymWie <kwiatek>
Wiesława

Awatar użytkownika
Greg

SzymWie pisze:ale dlaczego inni do niego się przyznają to tego już nie pojmuję.
Bo widzą w tych miejscach swój a nie Twój nick.
Pozdrawiam Grzegorz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Genealogia ogólnie”