AP Lublin

Wszystko co dotyczy genealogii.

Moderatorzy: avee, El, MarcinR

marcind4d

Post autor: marcind4d »

Dziekuje... Glownie chodzi mi o zdjecia.. Gdybys mial jakies pytania to pisz emaila jestem caly czas dostepny i do 15 minut odpisze.
Ojciec :) dziadek :) pradziadek Edward, 2xpra Jan, 3xpra Jozef Kalasanty, 4xpra Ignacy, 5xpra Wojciech, 6xpra Stanislaw... Dalej szukam.

Awatar użytkownika
Tunio999

Post autor: Tunio999 »

marcind4d pisze:Dziekuje... Glownie chodzi mi o zdjecia..
Postaram się wszytko co tyczy się tych danych - dostarczyć ;)
Syn Andrzeja, wnuk Mariana, prawnuk Filipa, 2xpra Stefana, 3xpra Bazylego, 4xpra Bazylego, 5xpra Tymoteusza, 6xpra chciałbym się dowiedzieć...

Awatar użytkownika
Tunio999

M.Massalski pisze:Witam.
Czy w najbliższym czasie wybiera się ktoś do Archiwum Państwowego w Lublinie? Jestem od niego oddalony o 600 km i nie mam możliwośći dojazdu. Kwerenda prowadzona przez to archiwum może potrwać nawet 4 miesiące. Zależy mi na trzech aktach stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Parczewie:
-urodzenia Józefy Massalskiej urodzonej 7.10.1914 w Rudzieńcu
-ślubu Antoniego Massalskiego z Marianną Prus 1913/14
-zgonu Marty Prus zd. Zdolska 1913/14
Pozdrawiam
Witam...
Byłem dzisiaj w APL i wypisałem rewers - zamówienie na materiały archiwalne... Czekałem prawie 3godz. - choć ludzi dzisiaj było sporo - niestety z braku czasu nie doczekałem się...
Jeżeli nadal aktualne to w następny piątek również mam zamiar się wybrać do APL - z wcześniejszym zamówieniem ;) - to proszę się odezwać...
marcind4d pisze:Tunio999,
Napisalem emaila, gdybys mogl sprawdzic..
Napisałem również e-maila, proszę odebrać i się odezwać...
Syn Andrzeja, wnuk Mariana, prawnuk Filipa, 2xpra Stefana, 3xpra Bazylego, 4xpra Bazylego, 5xpra Tymoteusza, 6xpra chciałbym się dowiedzieć...

M.Massalski

Post autor: M.Massalski »

Jak najbardziej aktualne. Będę czekał z niecierpliwością ;) Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
Marcin
Moje parafie to: Dys, Parczew, Horodyszcze(gr.-kat.)

Awatar użytkownika
MireQ

Post autor: MireQ »

Wystarczyło zamówić przez internet, albo przez telefon i nie trzeba było by czekać godzinami....
Mamy 21 wiek...
Pozdrawiam: MireQ

Parafie: Chodel, Chotcza, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Końskowola, Opole Lubelskie, Piotrawin, Wąwolnica, Wilków.
Odpowiadam tylko na majle, na PW NIE

Awatar użytkownika
Tunio999

MireQ pisze:Wystarczyło zamówić przez internet, albo przez telefon i nie trzeba było by czekać godzinami...
Ty o tym wiedziałeś, ja nie - ale teraz wiem i tak zrobię ;)

M.Massalski

Post autor: M.Massalski »

Tunio999 pisze:
Czy w najbliższym czasie wybiera się ktoś do Archiwum Państwowego w Lublinie? Jestem od niego oddalony o 600 km i nie mam możliwośći dojazdu. Kwerenda prowadzona przez to archiwum może potrwać nawet 4 miesiące. Zależy mi na trzech aktach stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej w Parczewie:
Pozdrawiam
Witam...
Byłem dzisiaj w APL i wypisałem rewers - zamówienie na materiały archiwalne... Czekałem prawie 3godz. - choć ludzi dzisiaj było sporo - niestety z braku czasu nie doczekałem się...
Jeżeli nadal aktualne to w następny piątek również mam zamiar się wybrać do APL - z wcześniejszym zamówieniem ;) - to proszę się odezwać...

Jak tam poszukiwania? Czy udało się odnaleźć któryś z wymienionych aktów?
Pozdrawiam
Marcin
Moje parafie to: Dys, Parczew, Horodyszcze(gr.-kat.)

Awatar użytkownika
Tunio999

Pozdrawiam
Witam...
Byłem dzisiaj w APL i udało mi się znaleźć pierwsze dwa akta... Trzeciego nie znalazłem w tych latach. Dodam, że akta są udostępniane elektronicznie na komputerze.
Proszę o podanie e-maila na PW to je prześlę...

Pozdrawiam...

Malgorzata2005

Post autor: Malgorzata2005 »

Witam serdecznie,

Mam pytanie - czy Ktoś z Was w najbliższym czasie będzie w AP Lublin i miałby możliwość sprawdzić dwie księgi prawosławne z jednego roku ?

Szczegóły podałabym w pw.

Czy Ktoś byłby tak uprzejmy :?: :-)
Pozdrawiam - Małgorzata

Malgorzata2005

Post autor: Malgorzata2005 »

Witam,

Nikt się nie odezwał - :-/ - ale to nic,
znalazłam wśród dalekich krewnych osobę, która pomoże. Akurat w tym przypadku chodziło o jeden rocznik, który jeszcze nie jest zdigitalizowany, a jak się nie zna numeru aktu to AP traktuje to, jako kwerendę ... :cry:

Dobrego Dnia Wszystkim Forumowiczom :-D
Pozdrawiam - Małgorzata

antos

Post autor: antos »

Witam,
czy wybiera się ktoś z Pastwa w najbliższym czasie do AP w Lublinie?
Jeżeli tak to czy mógłbym prosić o zrobienie jednego zdjęcia aktu?
Proszę o informacje.

Pozdrawiam,
Albert Gleń
syn Jana, wnuk Mariana, prawnuk Jana, 2x pra Jakuba, 3x pra Ignacego, 4x pra Sebastiana, 5x pra Macieja, 6x pra Mateusza, 7x pra Antoniego, 8x pra Bartłomieja, 9x pra Macieja, 10x pra Marcina, 11x pra Tomasza...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Genealogia ogólnie”